25.1.19

Luxury B2B Wedding & M.I.C.E Workshop Event in Northern Cyprus;-Yılmaz Parlar

Luxury  B2B Wedding &  M.I.C.E  Workshop Event in Northern Cyprus;

200 e yakın 500 Milyon Dolara yakın bütçeli düğün planlayıcılarını ve MICE organizatörlerini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine getireceğiz.

TravelShop Turkey yapmış olduğu başarı dolu uluslararası B2B WorkShop etkinliklerden bir yenisini de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Luxury  B2B Wedding &  M.I.C.E  Workshop etkinliği organize edecek.TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender’den almış olduğumuz bilgilere göre 22-26 Mayıs 2019 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde 200’e yakın seçkin ve nitelikli Düğün Planlamacıları ve M.I.C.E organizatörlerinin katılacağı elit bir organizasyon düzenleyeceklerini öğreniyoruz.

Murtaza Kalender ayrıca, Kıbrıs’ta B2B WorkShop etkinliği yapıp devamında da Kıbrıs Tanıtımı yapacaklarını belirtti.Hedeflerinin dünyadaki en lüks ve kapsamlı bir araya getirerek Kıbrıs’ın ve Türkiye’nin çok iyi bir destinasyon olduğunu anlatmak, düğün planlayıcılarının aramış olduğu bir çok nitelik ve özelliklerin daha da fazlasının ülkemizde olduğunu göstermek olduğunu söyleyen Murtaza Kalender, bu etkinliğin de oldukça başarılı olacağından emin konuştu.

Murtaza Kalender, ayrıca yapmış olduğu özel yazılımlı başvuru kayıt formuyla B2B görüşme alanında sektörde lider olduklarını belirtti.

Amacımız, düğün ve M.I.C.E VE Kongre Turizminde ülkemizin de söz sahibi olup bu dev pastadan hakkettiğimizi almaktır diyen Murtaza Kalender, yerinde oturarak değil de bizzat tanıtım faaliyetlerinde bulunarak tüm sektörel profesyonellerini bir arada görmeyi arzuluyor.


yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder