1.3.18

Lionel Hotel-gelinlik fuar-Yılmaz Parlar


GÖRKEMLİ DÜĞÜNLERİN ADRESİ LİONEL
Düğün trendlerini belirleyen mekan Hotel Lionel geçen hafta sonu gelinlik fuarı gerçekleştirdi.
Başarılı evlilik düzenleyicisi olarak, evlilik düğün planlamanın tüm sırlarını, yaptığı organizasyonların detaylarında saklayan, baştan sona bir bütünlük ve konsept içerisinde seyreden düğün organizasyondaki akışın tüm romantik zirvelerini, görkemli tören içerisinde harika bir biçimde sunabilen, Lionel Hotel yakın coğrafyada alternatif turizmin bu hizmetinede yelken açıyor. Lionel Hotel evlenmek isteyen mutlu çiftlere kusursuz bir hizmet sunuyor. Bu hizmetiylede, çiftlerin mutluluklarına ortak oluyor.
Kreatif dekorasyonlar ve sıcak ruhu yansıtan atmosferiyle, aksesuarlar, mekân süslemeleriyle, renkler, masalarda romantik etki yaratan şamdanlarıyla masa ve üzerlerinde çiçek süslemeleriyle, düğün organizasyon trendlerini belirleyen, hayallerdeki rüya düğünü yaşatan,  yenilikçi duruşuyla turizm sektörünün öncü markalarından biri haline gelen, Lionel Hotel gelinlik fuarı programında ünlülerde yer aldı.
Evlilik Festivali, Kına Konsepli Defile, Pınar Bent Gelinlik Defilesi, Mali Kuaför Saç Show,   Şinasi Günaydın Damatlık Defilesi  ile paket bir şekilde her ihtiyaca cevap verebilen algı yarattı. Ahmet Şelçuk İlhan sergilediği evlilik sevgi aşk üzerine performansıyla çok beğeni topladı. Nuri Alço Şinasi Günaydın Damatlık Defilesinde yer aldı.  Serkan Ersöz dans okulu sahibi Serkan Ersöz dans gösterimi evlilik düğününde çiftlerin alması gereken dans kursunu ilham etdi.
Hotel iş geliştirme Direktörü Burçak Atak ile yaptığımız söyleşide Lionel Hotel  olarak aylar öncesinden rezervasyon tarihlerinin belirlendiği, dekorasyonuyla, yemekleriyle, hizmet anlayışıyla büyüleyici bir atmosfer sunduklarını, Türk ve Dünya mutfağında ön plana çıkan lezzetlerle oluşturulmuş davet menüleri ve isteğe göre hazırlanabilen butik menülerle düğünlerin vazgeçilmez adresi  olmayı hedefledikleri söyledi.
Burçak Atak “Mutluluk için çıkılan evlilik yolunda hayallerinin ötesinde bir düğün istiyorsanız elit, görkemli ve samimi kutlamalarla akla ilk gelen otelimiz, çiftlerin hayallerini kurdukları kusursuz bir düğün için tüm detayları düşünmekteyiz. Profesyonel ekibimiz, lezzetleri, masalsı dekorasyonuyla farklı ve ayrıcalıklı düğünlere imza atdığımızı söyleyebilirim.”şeklinde varlıklarını vurguladı.
Burçak Atak’a yine sorduğumuz soru üzerine “Masa ve sahne tasarımı için dekorasyon alternatifleri, düğün hazırlık listesi ilk bakışda fark edilmeyen ancak zaman geldikçe zorluk olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu zaman darlığı içinde yetersiz kalmak tüm düğünün güzelliğini yerle bir edebilmektedir. Kusursuz frofesyonel organizasyonla hareket eden Lionel hotelimiz, işin çok öncesinden rezervasyon başvurularında evlenecek çiftlerin önüne getirmektedir. Özenle her detayı kurgulayarak, düğün masalı ortaya çıkarıyoruz. Düğün hazırlığını en az düğün kadar keyifli hale getiriyoruz.” Şeklinde cevap alıyoruz
Lionel Hotel İş geliştirme Direktörü Burçak Atak, ayrıca sözlerine düğünün ömür boyu hatırlanacak kısmınıda sözlerine ekliyor. “Güzel  doku önünde, fonunda verilen pozlarla düğün hikayeyi anlatan video ve foto, ömür boyu hatıranızı canla tutacak bir mekandır. Lionel Hotel kurgusallığın keşfini yaptığı için evlenen çiftler fotoğraflarının çekildiği masalımsı mekanın farkında oluyorlar, “sözleriyle vazgeçilmez olduklarını noktaladı.yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder