28.1.18

LIONEL HOTEL 22. EMITT AÇILIŞ GALASI-YILMAZ PARLAR

LIONEL HOTEL 22. EMITT AÇILIŞ GALASI
22. Emıtt  Uluslararası Turizm Ve Seyahat Fuarı Açılış Galası 75 farklı ülkeden 700 Uluslararası acente ve tur operatörünün katılımı ile Lıonel Hotel Istanbul’da gerçekleştirildi.
Türkiye’nin bulunduğu coğrafyadaki en büyük turizm fuarı olan Emitt 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılışı  Lionel Hotel İstanbul’un ev sahipliğinde muhteşem bir gala ile yapıldı.

Ülke tanıtımına katkıda bulunmak amacı ile 75 farklı ülkeden kültür, kongre, etkinlik, sağlık, düğün, inanç, gastronomi turları organize eden 700 uluslararası seyahat acentesi ve tur operatörü ile aralarında Amasya İl Kültür ve Turizm Müdür V. Hakan karaman, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yk. Başkanı Murat Kırlangıç,  Hindistan Konsolosu Subhash P. Gupta’nın olduğu  galanın açılış konuşmasını yapan Travel Shop Genel Müdürü Murtaza Kalender yapmış oldukları sistem sayesinde sadece ülkemizi tanıtan ve tanıtmak isteyen acentecileri seçtiklerini belirterek “Dünyanın hiçbir fuarında 100’e yakın ülkeden, 700 tur operatörü ülkemizin tanıtımı için bir araya gelmez, neredeyse imkansızdır ama biz bunu EMITT için başardık” dedi.

Gala’da ev sahibi olarak söz alan Lionel Hotel Pazarlama ve Satış Direktörü Burçak Atak Türk Turizm’i adına yapılacak tüm projelerde sektörün görüş, öneri ve taleplerine açık ve iletişim için her zaman ulaşılabilir olduklarını dile getirdi. “Siz partnerlerimiz, biz yöneticiler, ülke kamu ve paydaşları ile hepimizin beraberce yapacağımız aksiyonlar ile emeklerimiz karşılığını mutlaka bulacaktır. “ dedi.

Geleneksel Türk Mutfağından seçme lezzetlerin ikram edildiği açılış galası Burcu Kısakürek ve orkestrası Disco Project performansı eşliğinde renkli görüntülerle son buldu.
Değer Yaratan Deneyimler sloganı ile yola çıkan  Lionel Hotel İstanbul, şehir otelciliğine yepyeni bir soluk getirmek amacı ile 2016 Kasım ayında hizmete girmiştir. 3000m2 lik alan üzerinde, toplam 26000 m2 inşaat alanına sahip otel; Maslak, Haliç ve Marmara Denizi manzarasına sahip geniş ve yüksek tavanlı, Standart, Superior, Deluxe, Executive, Junior Süite, Corner Süite, Connection olarak 7 farklı kategoride toplam 231 konuk odası ile hizmet veriyor. Odaların dekorasyonunda ahşap ve bronz bir arada kullanılmış olup, parke yer döşemesi, halı, perde, tam ortopedik anti alerjik visco yataklar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra odalar VRV (oda içerisinden kumandalı özellik) klima sistemi ile iklimleme yapılabilmektedir. Bir iş oteli olarak konumlanan otel, konukların tüm internet ihtiyaçlarına hızlı, kesintisiz ve etkin çözümler sunuyor. İleri teknoloji ile donatılmış, bölünebilen 1070m² lik kolonsuz, araç girişine elverişli balo salonuna sahip Lionel Hotel İstanbul ; tamamı gün ışığı alan 8 toplantı odası, 1000 m² lik açık teras alanı, finedining konseptine sahip Lionel Brasserie ve Dorlion Restaurant’ı 3000 m2’lik luxury spa ve fitness’ı ile konaklama anlayışında fark yaratmaktadır.
yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder