24.7.17

BOĞAZİÇİ YÜZME YARIŞI SAĞLIK SPONSORU-BAYINDIR SAGLIK GRUBU-YILMAZ PARLARBOĞAZİÇİ YÜZME YARIŞI SAĞLIK SPONSORU

Bayındır Sağlık Grubu’nun Sağlık Sponsoru Olduğu “Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı” Büyük Katılım İle Gerçekleşti
Bu yıl 29.su düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’na Türkiye dahil olmak üzere 49 ülkeden 1.100'ü yabancı, 2.200 yüzücü katıldı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Boğaziçi Komisyonu'nun başarılı, titiz organizasyonu ile birlikte yirminin üzerinde kamu ve sivil toplum kuruluşunun destek verdiği 29. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda Bayındır Sağlık Grubu da yüzücülerin ve etkinlik alanındaki misafirlerin yanındaydı.

Dünya Açık Deniz Yüzme Birliği (WOWSA-World Open Water Swimming Association) tarafından 2016 yılının en iyi açık deniz yarışı seçilen ve tüm dünyanın gündeminde olan uluslararası bir organizasyonda milli bir görev üstlenmek, sağlık sektöründe 25. yılını kutlayan Bayındır Sağlık Grubu tarafından önemli bir gurur kaynağı oldu. Bayındır Hastanesi Söğütözü, Kavaklıdere, Bayındır Hastanesi, İçerenköy, Bayındır Tıp Merkezi Levent ve İstanbul’da sayısı 5’e  ulaşan Bayındır Diş Klinikleri’nde alanını genişleten,Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu'nun sağlık sektöründeki güvenilir ismi ve güçlü organizasyonel alt yapısı bu organizasyonun sağlık sponsorluğunda rol oynadı.

SAĞLIK SPONSORU BAYINDIR SAĞLIK GRUBU


Temeli,. 1992 yılında Bayındır Tıp Merkezi adıyla  hizmet vermeye başlayan Bayındır Hastanesi’ne dayanan Bayındır Sağlık Grubu İş Bankası iştiraklerinden olan grup, Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen ve doğru işlere imza atan Bayındır Sağlık Grubu'nun bu sponsorluktaki ana hedefi sağlıklı yaşam, spor bilincinin yaygınlaşması, Türkiye ve İstanbul’un tanıtımına katkı sağlamak olmuştur.


Kendisi de yarışmacı olarak Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'na katılan Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin; “Yıllardır bu önemli yarışa büyük keyif alarak katıldığını, sporun, bir yaşam biçimi halinde yıla yaygın sürekliliğine çok ciddi katkı sağladığını, her sene ayrı tecrübeler barındırdığını ve yaşattığını, sadece bir açık deniz yarışı olmayıp strateji ve performans yarışı olduğunu” belirtti. Ayrıca Sevgin, 49 ülkeden 2.200 sporcunun katılmasının da aynı zamanda organizasyonun mükemmelliğini, Türkiye'nin itibarını ve istikrarını gösterdiğini sözlerine ekledi.
Kanlıca'dan başlayan ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda son bulan yarışı Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, 1 saat 8 dakikalık derece ile bitirdi.yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder