13.6.16

Astral Şifa-Paul De Combourg-Bilgi Paylaşım Derneği-Yılmaz Parlar

ASTRAL ŞİFA
Paul de Combourg
25 yıllık deneyime sahip Fransız Medyum ve Şifacı

19 - 25 Haziran 2016 tarihleri arasında Bilgi Paylaşım Merkezinde

" İnanç olmazsa Umut işe yaramaz"
ruhsal dünyada olmak, tüm canlılarla birleşmek ve duygu ortaklığı kurmak demek…P.D.Combourg

 Diğer Dünyaya Doğru Gitmek

Rüya gördüğümüzde kimliksiziz, rüyada olduğumuzun bilincinde olmayız, önümüzden akıp giden bir filmin içindeymiş gibi olur, bu filme eşlik ederiz, gördüklerimiz rasyonel değildir. Bende ise bu böyle değildir. Her gece, tüm kimliğimi, tüm farkındalığımı beraberimde götürerek ruhsal dünyanın içine giriyorum! Böylece de "gördüğüme" direkt müdahale edebiliyorum.

Şifaya eşsiz bir yaklaşım

Bugüne kadar uyguladığım ve halen kullanmakta olduğum tüm şifa yöntemlerinde, ruhsal dünyada gezerken öğrendiklerim bana yardımcı olmuştur. Ben, evrendeki hiçbir insandan veya kitaptan etkilenmedim. Bu sayede şifa konusunda otantik olduğumu, ruhumun bunu kaldıracak güçte olduğunu düşünüyorum.
Bunun içindir ki, yaşayan tüm varlıklarla çalışabilirim; erkek, kadın, çocuk, hayvanlar ve bitkiler, ağaçlar…ruhsal dünyada olmak, tüm canlılarla birleşmek ve duygu ortaklığı kurmak demek…


LAURA'nın Hikayesi
2013 Yılı, Ocak Ayı, milletimiz çöküşte. Küçük Laura'mız tam 3 yaşında, beyninde bir tümör var. Az görülen bir cins, yayılan ve ameliyat edilemeyen, habis bir tür.. Adını bile söylemekte zorlandığımız kanser… Ağır tedavilerle geçirilen birkaç hafta, kollarımızda kıvranmalar, görme duyusunun kaybolması ve artık yürüyememek..
Tümörün başına yaptığı baskıyı azaltmak amacıyla değişik cerrahi müdaheleler yapılır ve 2 yıl sürecek olan bir kemoterapi tedavisine başlanır. Laura kilo kaybeder ve saçları dökülür. Beslemek amacıyla midesine bir sonda takılır. 2 yıl boyunca suni yöntemlerle beslenir. Neredeyse hergün kusar.

Hastaneden hastaneye, uzmandan uzmana koşuyoruz.Geçtiğimiz tarayıcılar, IRM cihazları, genel anesteziler …bunların hesabını tutamıyorum artık..Bitmeyen sabahlamalar, bekleme süreçleri, hastanede bitmek bilmeyen sonsuz geceler..cevaptan çok, sorularımızın olması… Laura'nın bağışıklığı o kadar zayıf ki en ufak mikropta hasta olmakta.

Derken Dr. Sophie bizi kanatlarının  altına alır. O, bu ender vakada başarısız kalan tıbba biraz daha inanmamızı sağladı. Bize zaman ayırarak açıklamalarda bulundu ve kızımız için savaştı, biz de ona inandık.

Paul de Combourg ile karşılaşmamız biraz tesadüf oldu. Biz Belçika'da yaşıyoruz, İngiltere'de oturan annemizi ziyarete gittik. Ben rasyonel biriyim ve bilimsel yapıya inanırım. Bu nedenle O'nunla karşılaştığımda endişelendim. İnanmadığım halde Laura'nın iyileşmesi için her şeyi denemeye hazırdım; ve denedim. Öncelikle şaşırdım, hayret ettim ve altüst oldum. Bu karşılaşma bende sarsıcı etki yaptı, bütün başımıza gelenlerden sonra iyice azalmış olan gücümü yitirdiğimi hissettim.
İlerleyen zamanda bu şaşkınlık güvene dönüştü ve bana iyi gelmeye başladı. Bir gölge Laura'yı kolluyordu.. Kızımın yavaş yavaş güçlendiğini görmek bana iyi geldi.
Gelişme göze batar nitelikte ve hızda değildi, yavaş yavaş inşa edilen bir yapıt gibiydi. Desteklenen bir köprü…

Böylece Combourg'dan Brüksel'e mesajlar gelip gidiyordu. Kelimeler doğrudur ve güven verirler. Artık bizi gözeten, bir koruyucu melek gibi kol kanat geren görünmez bir kuvvet var…

Geçtiğimiz Ağustos Ayında. Tedavinin sonunda Paul'ü görmeye gittik. Kelimeler az kalırken ne çok duygu barındırırmış; sessizlik ve bakışlarda ne büyük güç varmış..

Laura artık büyüyor, koşup oynuyor, okula gidiyor. Saçları çok yoğunlaştı, aslan yelesine benziyor. Okuyup yazmayı öğreniyor. Merdivenleri dahi çıkamazken artık pedal çeviriyor, okula bisikletle gidip geliyor. Artık 6 yaşındaki Laura'dan yaşam sevinci, coşku ve hareketlilik fışkırıyor…Sevgi dolu, dikkatli ama güçlü ve dik karakteri olan haşarı bir çocuk oldu.
Tıbben  (nihayet, her şeyin bitiminde kendisi bizi küçük omuzlarında öyle bir taşıyor ki, tüm aileyi dengede tutuyor) bağışlama durumundayız. Halen İRM, nöroloji, kiné, beslenme uzmanı, bağırsak dr vs.nin kontrolleri sürmekte ama bunları geçmişte yaşadıklarımızla karşılaştıramayız. Başarısına hayran kalıyoruz. Güneş Belçika'da çok az görünür ama bizim çatımızın altında güneş doğuyor.

Paul kendisine ne kadar müteşekkir olduğumuzun farkında mı bilmiyorum...
O'na sadece Laura'ya özen gösterip koruduğu için değil, bana da, içindeki huzuru yayıp şüphelerimi yok ettiği, güven duygusunu tekrar hissetmemi sağladığı için sonsuz şükran duyuyorum.


Bir rasyonel olarak ben, kendime her şeyi açıklayamıyorum. Bu çileli süreçten geçerken tüm sınırlarım düştü, hiçbir zaman tüm cevapları alamayacağımı biliyorum ama iyileşmeye giden yola inanmak istiyorum, biz ona hiç bu kadar yakın olmamıştık. Bu yolda bize eşlik ettiği için Paul'e tüm kalbimle teşekkür ederim.

yilmazparlar@uahoo.com

BİLGİ PAYLAŞIM DERNEĞİ
Adres: Mete Cad. Park Apartmanı No:24/5
Taksim / İstanbul
Tel : 0212 245 29 42 / 0532 612 85 17

www.bilgipaylasim.org
explorer@superonline.com 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder